Кошик
Немає відгуків, додати
+380 (96) 462-03-02
+380 (67) 440-18-04
+380 (44) 501-91-70
вул. Новозабарська, 2/6, оф. 221, Київ, Україна
Проектування, монтаж та технічне обслуговування систем опалення, вентиляції та кондиціонування
Залишити відгукНаявність документів
Знак Наявність документів означає, що компанія завантажила свідоцтво про державну реєстрацію для підтвердження свого юридичного статусу компанії або фізичної особи-підприємця.
Технічне сервісне обслуговування кондиціонерів і систем вентиляції, фото 2

Технічне сервісне обслуговування кондиціонерів і систем вентиляції

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

Технічне сервісне обслуговування кондиціонерів

Вам встановили кондиціонер, він працює, все чудово. Залишився один момент - сервісне обслуговування. Що треба робити, щоб кондиціонер відпрацював понад 10 років?

Навіть найякісніший продукт вимагає правильної експлуатації і дбайливого догляду. В іншому ж випадку, Вас чекають моральне розчарування і непередбачені витрати. Одна тільки заміна компресора - серця кондиціонера - буде коштувати від 300 умовних одиниць. І це без урахування виконання майстром ремонтних робіт. Варто також врахувати час, необхідний на проведення самого ремонту; терміни очікування поставки (до 3-х тижнів) тієї чи іншої деталі, яку потрібно замінити - і весь цей час доведеться жити без кондиціонера !!!

Сервісне обслуговування - це цілий комплекс робіт, який проводять фахівці, спрямований попередження поломки обладнання шляхом своєчасної діагностики та профілактики кондиціонера. Для технічного обслуговування кондиціонера використовується цілий ряд різних вимірювальних приладів і спеціальні інструменти.

Найчастіше стандартне сервісне обслуговування кондиціонерів включає в себе наступні види робіт:

1. Перевірка і чищення дренажної системи кондиціонера.

2. Перевірка робочого тиску в системі.

3. Чищення фільтрів і випарника внутрішнього блоку.

4. Чистка теплообмінника зовнішнього блоку.

5. Дозаправка кондиціонера фреоном (в межах допустимої витоку).

УВАГА !!!

Чистка теплообмінників внутрішнього і зовнішнього блоків, чищення дренажної магістралі і повітряних фільтрів внутрішнього блоку, дозаправка - не є гарантійними роботами, і обслуговування вищевказаних вузлів потрібно у міру їх забруднення та обов'язково перед початком теплого періоду року (зазвичай в травні місяці).

Сервісне обслуговування систем вентиляції

В період експлуатації системи вентиляції повітря на перший план виходить її своєчасне технічне обслуговування. Всі роботи з обслуговування вентиляції повинні виконуватися фахівцями служби експлуатації в повній відповідності з інструкцією по експлуатації, що складена та затверджена на етапі проектування вентиляції.

Технічне обслуговування вентиляції складається з планових робіт з профілактики вентиляційного обладнання, а також робіт з виявлення та своєчасного усунення що виникають у ході експлуатації несправностей. Зміст і регламент робіт з обслуговування вентиляції розробляється і затверджується на заводі-виробнику вентиляційного обладнання.

Планове технічне обслуговування вентиляції включає в себе такі заходи, як догляд за зовнішнім виглядом системи вентиляції, перевірка кріплення повітроводів, вузлів і агрегатів, перевірка працездатності контрольно-вимірювальних приладів, регулювання клапанів повітроводів. Крім того, при обслуговуванні вентиляції виконується перевірка натягу ременів у вентиляційних агрегатів, заміна змащування частин, перевірка заземлення.

Крім планового технічного обслуговування вентиляції, за результатами діагностики вентиляції в експлуатаційному режимі можуть бути призначені планово-попереджувальні ремонти вентиляції, під час яких проводяться такі роботи, як:

1. Розбирання, огляд і складання окремих деталей і вузлів вентиляції.

2. Заміна відпрацьованих або зламаних частин і деталей на нові або відремонтовані.

3. Запуск і випробування відновленого устаткування.

 

Головні переваги компанії:

20 років досвіду Розробка проектної документації (робочий проект), з урахуванням вимог Замовника Підбір необхідного обладнання та матеріалів
Технічна консультація Замовника на етапі проектування Монтажні роботи - відповідно до будівельних норм (ДБН), що діють в Україні Супровід об'єкта інженером-проектувальником
Сервісна служба 24/7 Пусконалагоджувальні роботи і надання офіційних гарантій Гарантія на всі види робіт - 5 років

Роботи проводять висококваліфіковані фахівці підприємства, що використовують передові вітчизняні та європейські технології. Всі вживані у виробництві матеріали і обладнання сертифіковані в Україні. Послуги надаються як на етапі будівництва (реконструкції) об'єкта, так і на стадії його ремонту.

 

Звертайтеся до наших фахівців за телефонами:

+380 (96) 462-03-02

+380 (67) 440-18-04

+380 (44) 501-91-70

+380 (44) 501-91-72

e.service@ukr.net

Основні атрибути
Вибір надаваних послугОбслуговування
Тип систем вентиляції та кондиціонуванняСистеми охолодження і обігріву, Системи вентиляції припливні, Спліт-системи, Системи вентиляції, припливно-витяжні, Системи вентиляції витяжні, Системи зволоження і осушення повітря
  • Ціна: від 800 грн

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner