Кошик
Немає відгуків, додати
+380 (96) 462-03-02
+380 (67) 440-18-04
вул. Новозабарська, 2/6, Київ, Україна
Проектування, монтаж та технічне обслуговування систем опалення, вентиляції та кондиціонування
Залишити відгук
Технічне сервісне обслуговування кондиціонерів і систем вентиляції, фото 2

Технічне сервісне обслуговування кондиціонерів і систем вентиляції

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

Технічне сервісне обслуговування кондиціонерів

Вам встановили кондиціонер, він працює, все чудово. Залишився один момент - сервісне обслуговування. Що треба робити, щоб кондиціонер відпрацював понад 10 років?

Навіть найякісніший продукт вимагає правильної експлуатації і дбайливого догляду. В іншому ж випадку, Вас чекають моральне розчарування і непередбачені витрати. Одна тільки заміна компресора - серця кондиціонера - буде коштувати від 300 умовних одиниць. І це без урахування виконання майстром ремонтних робіт. Варто також врахувати час, необхідний на проведення самого ремонту; терміни очікування поставки (до 3-х тижнів) тієї чи іншої деталі, яку потрібно замінити - і весь цей час доведеться жити без кондиціонера !!!

Сервісне обслуговування - це цілий комплекс робіт, який проводять фахівці, спрямований попередження поломки обладнання шляхом своєчасної діагностики та профілактики кондиціонера. Для технічного обслуговування кондиціонера використовується цілий ряд різних вимірювальних приладів і спеціальні інструменти.

Найчастіше стандартне сервісне обслуговування кондиціонерів включає в себе наступні види робіт:

1. Перевірка і чищення дренажної системи кондиціонера.

2. Перевірка робочого тиску в системі.

3. Чищення фільтрів і випарника внутрішнього блоку.

4. Чистка теплообмінника зовнішнього блоку.

5. Дозаправка кондиціонера фреоном (в межах допустимої витоку).

УВАГА !!!

Чистка теплообмінників внутрішнього і зовнішнього блоків, чищення дренажної магістралі і повітряних фільтрів внутрішнього блоку, дозаправка - не є гарантійними роботами, і обслуговування вищевказаних вузлів потрібно у міру їх забруднення та обов'язково перед початком теплого періоду року (зазвичай в травні місяці).

Сервісне обслуговування систем вентиляції

В період експлуатації системи вентиляції повітря на перший план виходить її своєчасне технічне обслуговування. Всі роботи з обслуговування вентиляції повинні виконуватися фахівцями служби експлуатації в повній відповідності з інструкцією по експлуатації, що складена та затверджена на етапі проектування вентиляції.

Технічне обслуговування вентиляції складається з планових робіт з профілактики вентиляційного обладнання, а також робіт з виявлення та своєчасного усунення що виникають у ході експлуатації несправностей. Зміст і регламент робіт з обслуговування вентиляції розробляється і затверджується на заводі-виробнику вентиляційного обладнання.

Планове технічне обслуговування вентиляції включає в себе такі заходи, як догляд за зовнішнім виглядом системи вентиляції, перевірка кріплення повітроводів, вузлів і агрегатів, перевірка працездатності контрольно-вимірювальних приладів, регулювання клапанів повітроводів. Крім того, при обслуговуванні вентиляції виконується перевірка натягу ременів у вентиляційних агрегатів, заміна змащування частин, перевірка заземлення.

Крім планового технічного обслуговування вентиляції, за результатами діагностики вентиляції в експлуатаційному режимі можуть бути призначені планово-попереджувальні ремонти вентиляції, під час яких проводяться такі роботи, як:

1. Розбирання, огляд і складання окремих деталей і вузлів вентиляції.

2. Заміна відпрацьованих або зламаних частин і деталей на нові або відремонтовані.

3. Запуск і випробування відновленого устаткування.

 

Головні переваги компанії:

20 років досвіду Розробка проектної документації (робочий проект), з урахуванням вимог Замовника Підбір необхідного обладнання та матеріалів
Технічна консультація Замовника на етапі проектування Монтажні роботи - відповідно до будівельних норм (ДБН), що діють в Україні Супровід об'єкта інженером-проектувальником
Сервісна служба 24/7 Пусконалагоджувальні роботи і надання офіційних гарантій Гарантія на всі види робіт - 5 років

Роботи проводять висококваліфіковані фахівці підприємства, що використовують передові вітчизняні та європейські технології. Всі вживані у виробництві матеріали і обладнання сертифіковані в Україні. Послуги надаються як на етапі будівництва (реконструкції) об'єкта, так і на стадії його ремонту.

 

Звертайтеся до наших фахівців за телефонами:

+380 (96) 462-03-02

+380 (67) 440-18-04

e.service@ukr.net

Основні атрибути
Вибір надаваних послугОбслуговування
Тип систем вентиляції та кондиціонуванняСистеми охолодження і обігріву, Системи вентиляції припливні, Спліт-системи, Системи вентиляції, припливно-витяжні, Системи вентиляції витяжні, Системи зволоження і осушення повітря
  • Ціна: від 800 ₴

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner